Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Servis Kiralama Hizmetleri

Servis Kiralama İhtiyaçlarınız İçin Çözüm
Soförlü Otobüs !

Servis kiralama hizmeti, piknik, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, gezi gibi toplu etkinliklerde ulaşımınızı kolaylaştırmak amacıyla sunulan bir hizmet türüdür.

Servis kiralama hizmetleri, düzenleyeceğiniz etkinliğin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, sürekli taşıma ihtiyaçlarına yönelik olarak öğrenci ve personel taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Sorunsuz hizmet, 7 gün 24 saat destek !

Servis Kiralama Hizmeti Kimlere Yöneliktir?

Emniyet, konfor ve pratiklik arayan her topluluk, servis kiralama hizmetlerinin çeşitlerinden faydalanabilir. Eğer toplu bir şekilde ulaşım sağlamak istediğiniz etkinlikler, gezi ve davetler söz konusuysa, şoförlü, şehir içi ve şehirler arası servis kiralama hizmetleri ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sunacaktır.

Servis Kirala

Servis Kiralama Hizmetinin Türleri

Servis kiralama hizmeti ile yolculuk esnasında konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmayacak. Uzman personel tarafından belirlenen araçlar, yapacağınız ulaşımın türüne ve kişi sayısına göre en uygun nitelikleri taşıyan aracı bulmanıza yardımcı olacaktır. Düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlara yönelik toplu ulaşım hizmetimizle hem misafirlerin konforunu hem de sizin cebiniz açısından daha iyi ve hesaplı bir seçenek sunuyoruz.

Şoförlü Servis Kiralama
Şoförlü Servis Kiralama

Ayrıca, gideceğiniz yere en uygun rotadan gitmenizi sağlamak da misyonumuzun bir parçasıdır. Bu nedenle, şoförlü servis kiralama hizmetimiz mevcuttur. Gideceğiniz yerlere en hesaplı, en hızlı ve en konforlu rotayı belirleyen şoför kadromuz, hizmet süresi boyunca sizinle birlikte olacaktır. Örneğin, şehirler arası araç kiralama hizmetini tercih ettiniz ve gideceğiniz şehrin yolları hakkında bilginiz yok. Ya da uzun mesafede şoförlük sizin için zor bir tecrübe olabileceğinden endişe duyuyorsunuz.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Servis Kiralama
Şehir İçi ve Şehirler Arası Servis Kiralama

Yapacağınız yolculuğun uzunluğuna bağlı olarak, hem şehir içi hem de şehirler arası servis kiralama hizmeti sunmaktayız. Örneğin, şehirler arası geziler genellikle süre ve mesafe bakımından şehir içi gezilere göre daha uzun sürmekte ve bu durumda ihtiyaçlarınızın miktarı artmaktadır. Bu nedenle, şehir içi servis kiralama hizmeti sırasında kullanılan kiralık araçların niteliği ile şehirler arası servis kiralama hizmeti sırasında kullanılan araçların çeşitleri ve nitelikleri farklılık göstermektedir. Yapacağınız gezi hakkında vereceğiniz bilgiler, uzman personelin size ve ihtiyaçlarınıza en uygun kiralık servis hizmetini bulmasına yardımcı olacaktır.

Günlük Servis Kiralama
Günlük Servis Kiralama

Yapacağınız yolculuğun süresine bağlı olarak, günlük servis kiralama hizmetimiz mevcuttur. Günlük servis kiralama hizmeti, düğün, nişan, kına, piknik gibi etkinlikler için idealdir. Bir günlük ulaşımınız sırasında günlük servis kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda.

Fiyatlar

Servis Kiralama Fiyatları

Servis kiralama hizmetinin türüne bağlı olarak ücretlendirme farklılık göstermektedir. Şehir içi, şehirler arası, günlük ya da şoförlü servis kiralama gibi seçenekler arasından en uygun olanı belirleyerek, etkinlik türünüze ve kişi sayınıza özel çözümler sunuyoruz. Düğün, nişan gibi özel günlerde ya da iş gezilerinde kullanılacak servis araçları, ihtiyaçlarınıza uygun olarak özenle hazırlanmaktadır.

Standart servis kiralama ücreti ile şoförlü servis kiralama ücreti arasında belirgin bir fark bulunmaktadır. Şehirler arası servis kiralama ücreti, genellikle şehir içi seçeneklere göre daha yüksek olabilir, ancak gidilen mesafe ve sunulan hizmet süresine göre uygun bir fiyatlandırma sunmaktayız. Kilometre ve hizmet süresi gibi detayları dikkate alarak, cebinize dost bir servis kiralama ücreti belirlemek bizim işimizdir.

İstanbul Servis Kiralama hizmeti

İstanbul'da Servis Kiralama

Özel günlerinizde ve gezilerinizde ulaşım konusunda endişelenmeyin; İstanbul’da sunulan şehir içi servis kiralama hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Firma olarak, uygun fiyatlarımız ve deneyimli personelimizle İstanbul servis kiralama sektöründe öne çıkıyoruz. Sizlere özel ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

İstanbul içinde araç kiralama hizmeti veren firmalar arasında öne çıkan kalitemiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.